Kategorie

Zapraszamy do dyskusji

Sprzątanie

Usługa sprzątania

Nasza oferta obejmuje kompleksową usługę w zakresie sprzątania wewnętrznego i zewnętrznego. Skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i dużych przedsiębiorstw, koncernów i innych. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam zapewnić wysoką jakość usług. Obszar działalności

Indywidualne podejście do każdego zlecenia oraz wewnętrzny system kontroli oraz wyselekcjonowany personel, pozwala nam zlecenie porządkowe wykonać na wysokim poziomie. Stosujemy najnowocześniejsze środki chemiczne, wykorzystujemy profesjonalny sprzęt do sprzątania.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów wykonujemy:

1. Kompleksowe sprzątanie obiektów:

 • sprzątanie pomieszczeń biurowych,
 • sprzątanie powierzchni handlowych,
 • sprzątanie budynków użyteczności publicznej,
 • sprzątanie szpitali oraz przychodni medycznych,
 • sprzątanie hal i magazynów,
 • czyszczenie wykładzin.

2. Sprzątanie osiedli mieszkaniowych:

 • sprzątanie bloków,
 • sprzątanie kamienic,
 • sprzątanie terenów zewnętrznych.

3. Mycie obiektów (zewnętrzne i wewnętrzne):

 • mycie szklanych elewacji,
 • mycie okien.

 Sytemy alarmowe
W zabezpieczeniu technicznym oferujemy obszerną gamę usług obejmującą projektowanie oraz kompleksowe wykonanie systemów sygnalizacji i rejestracji. Oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i dużych przedsiębiorstw, koncernów i innych.

 Specjalizujemy się w: Systemy alarmowe
1. systemach antywłamaniowych,
2. systemach antynapadowych,
3. systemach kontroli dostępu,
4. systemach przeciwpożarowych,
6. systemach kontroli pracowników,
6. systemach telewizji przemysłowej (CCTV),
7. projektowaniu zabezpieczeń,
8. w instalacji i konserwacji systemów,
9. w podłączeniu obiektu do monitorowania z retransmisją do PPSP,
10. w podłączeniu obiektu do monitorowania w systemach np. włamaniowych i innych.

Wykorzystywane przez nas urządzenia spełniają normy bezpieczeństwa, posiadaj atesty, świadectwa CNBOP i homologacje dopuszczone do użytku na terenie Unii Europejskiej w obiektach o wszystkich klasach zagrożenia.

Montaż systemów wykonujemy w krótkich terminach zachowując całodobowy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Profesjonalny montaż przez instalatorów posiadających uprawnienia oraz licencje techniczną pierwszego i drugiego stopnia z zachowaniem tajemnicy służbowej.

Indywidualne podejście do każdego zlecenia pozwala nam na spełnienie Państwa oczekiwań oraz wyeliminowanie poczucia bezradności. Skorzystajcie Państwo, a spełnimy wszelkie oczekiwania.

Wszystko, co jest zamieszczone na stronie ma charakter jedynie informacyjny. Nie stanowi jednak kompletu informacji i nie może być traktowane jako oferta handlowa w rozumieniu przepisów art.66 Kodeksu Cywilnego.